Marcin Szybkowski

Ponad 10 lat w edukacji, 12 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Projektant symulacji biznesowych, menadżer, trener oraz konsultant. Z wykształcenia i zamiłowania historyk oraz pasjonat gier i możliwości ich wykorzystania w edukacji.

Stworzył szereg symulacji biznesowych, które w przystępny i interaktywny sposób  podejmują istotne problemy organizacji, takie jak zarządzanie projektami, procesami biznesowymi, zespołami, informacją oraz bezpieczeństwem informacji. Certyfikowany kierownik projektu AgilePM oraz PRINCE2, posiada także certyfikat ITIL oraz Change Management.

Autor symulacji biznesowej “Królewski Ogród”, która w nowatorski sposób podejmuje tematykę zwinnego zarządzania projektami oraz pracy w samoorganizujących się zespołach. Podczas warsztatów wykorzystując naukowe metody realizuje potencjał pracowników i wprowadza skuteczne zmiany, które zwiększają efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm.

W przeszłości zarządzał projektami lokalizacyjnymi oraz edukacyjnymi, a także tworzył merytoryczne programy konferencji w Nowej Zelandii.