Podejście szkoleniowe

Dlaczego my...

Na konkurencyjnym rynku istnieje wiele możliwości wyboru ofert szkoleniowych. Firmy tworzą atrakcyjne slogany, barwne opisy, które mają za zadanie zachęcić do wyboru upragnionego kursu. Większość zapomina jednak o rzeczywistych potrzebach Klienta.

Dla nas liczysz się Ty!

Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do Klienta. Oparte jest ono o diagnozę rzeczywistych potrzeb szkoleniowych. Na ich podstawie przygotowywana jest indywidualna propozycja dostosowana do wymagań pracodawców i ogólnie pojętego rynku. Możemy zagwarantować, że takie rozwiązanie w pełni spełni oczekiwania kursantów.

Wykorzystujemy wiedzę praktyczną

Nasze szkolenia oparte są o rzeczywiste doświadczenia zdobyte podczas realizacji wielu projektów. Jako wieloletni, aktywny partner TOGAF realizujemy usługi doradcze i wdrożenia Architektury Korporacyjnej u klientów z sektora prywatnego i publicznego (MF, MS). Swoją wiedzę przekazujemy w formie tradycyjnych wykładów, prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Połączone są one z symulacjami biznesowymi lub dodatkowymi warsztatami praktycznymi z wykorzystaniem case study. Nauka przez doświadczenia jest najefektywniejszą formą zdobywania nowych umiejętności.

Spełniamy Twoje oczekiwania

Dla Klientów zainteresowanych realnym poprawieniem komunikacji w zespołach projektowych oferujemy odpowiednio dobrane symulacje biznesowe i szkolenia z kompetencji społecznych. Pomagamy w diagnozie kandydatów do pracy i budowaniu efektywnych zespołów zarządzanych niedyrektywnie (np. przy użyciu metodyki Agile).

Kursy z zakresu zarządzania i zarządzania projektami bazują na prestiżowych brytyjskich (Best Management Practice) i amerykańskich (PMI, IPMA) metodykach. Szkolenia umożliwiają zdobycie uznanych, międzynarodowych certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Swoje doświadczenia przekazuje również na potrzeby szkoleń nasz dział Data Services, który prowadzi badania i tworzy oprogramowanie wykorzystujące Sztuczną Inteligencję i Machine Learning.

Kim jesteśmy

Nasze szkolenia organizowane są przez zaangażowany i doświadczony zespół. Jako pracownicy doskonale znają oni wymogi współczesnego rynku. Z cierpliwością oraz życzliwością indywidualnie podchodzą do każdego Klienta. Nasi trenerzy pomogą w osiągnięciu przez kursantów jak największego sukcesu na konkurencyjnym rynku pracy.

Czekamy na Ciebie w Promity Akademia!

Więcej na temat naszych warunków szkoleń można przeczytać tutaj.

Jakość

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi do naszych szkoleń, sposobu w jaki zostałeś obsłużony lub po prostu chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy do kontaktu z nami. Prosimy o kontakt telefoniczny (tel. +48 22 300 51 81 ) lub wysłanie e-maila na adres szkolenia@promity.pl ze słowem „opinia” w tytule wiadomości. Możesz również skontaktować się z nami korzystając z formularza dostępnego tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i jak najszybciej wyjaśnimy sprawę.